Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Edit
et: Muuda

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Full
et: Täielik
