Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Full
he: מלא
