Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: View
hi: देखें

en: Created date
hi: रचना तिथि

en: Full
hi: पूरा
