Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Save
id: Simpan

en: View
id: Lihat

en: Created date
id: Tanggal pembuatan

en: Full
id: Penuh
