Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Edit
is: Breyta

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: Created date
is: Dags. stofnað
