Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Full
lt: Pilnas
