Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Edit
lv: Labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Full
lv: Pilns
