Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Edit
oc: Modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: View
oc: Veire

en: Created date
oc: Data de creacion

en: Full
oc: Complet
