Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Created date
pl: Data utworzenia

en: Full
pl: Pełny
