Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Edit
pt: Editar

en: Save
pt: Guardar

en: View
pt: Mostrar

en: Created date
pt: Data de criação

en: Full
pt: Completo
