Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Edit
ro: Editați

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afișează

en: Created date
ro: Data creării

en: Full
ro: Complet
