Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Full
sk: Plný
