Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Edit
sv: Redigera

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Created date
sv: Skapad datum

en: Full
sv: Fullständig
