Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: View
ta: பார்

en: Created date
ta: உருவாக்கப்பட்டது தேதி

en: Full
ta: முழு
