Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: Full
te: పూర్తి
