Performance data (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: Created date
th: วันที่สร้าง
