Permalink Block (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Link
pl: Odnośnik

en: px
pl: pikseli

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Permalink
pl: Adres

en: Popup
pl: wyskakujący
