Permalink Block (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Link
uk: Посилання

en: px
uk: пікс

en: Display
uk: Показ

en: Permalink
uk: Постійне посилання

en: Popup
uk: Спливні

en: Permalink Block
uk: Блок постійного посилання
