Permissions Csv Export (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Download
af: Laai af

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit
