Permissions Csv Export (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Download
ast: Baxar

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar
