Permissions Csv Export (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Import
bn: আমদানী

en: Export
bn: রপ্তানী

en: About
bn: সম্পর্কে
