Permissions Csv Export (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi
