Permissions Csv Export (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Download
da: Hent

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Import
da: Importér

en: Export
da: Eksportér

en: CSV File
da: CSV-fil

en: About
da: Om

en: Download as CSV
da: Download som CSV
