Permissions Csv Export (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Download
el: Λήψη

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: About
el: Περί
