Permissions Csv Export (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Download
eo: Elŝutu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu
