Permissions Csv Export (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Download
et: Allalaadimine

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: About
et: Programmist
