Permissions Csv Export (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Download
eu: Deskargatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: About
eu: (r)i buruz
