Permissions Csv Export (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Download
fi: Lataa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: About
fi: Tietoja
