Permissions Csv Export (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Download
hr: Preuzimanje

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: About
hr: Opis
