Permissions Csv Export (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Download
is: Hala niður

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Import
is: Flytja inn

en: Export
is: Flytja út

en: About
is: Um
