Permissions Csv Export (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: Download
it: Scarica

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Import
it: Importa

en: Export
it: Esporta

en: About
it: Informazioni
