Permissions Csv Export (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Download
ja: ダウンロード

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Import
ja: インポート

en: Export
ja: エクスポート

en: CSV File
ja: CSVファイル

en: About
ja: アバウト
