Permissions Csv Export (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Download
jv: Undhuh

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: About
jv: Ngenani
