Permissions Csv Export (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი
