Permissions Csv Export (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Download
mn: Татах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх
