Permissions Csv Export (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: About
my: အကြောင်း
