Permissions Csv Export (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Download
nl: Downloaden

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: CSV File
nl: CSV-bestand

en: About
nl: Over

en: Download as CSV
nl: Download als CSV

en: Available Roles
nl: Beschikbare rollen
