Permissions Csv Export (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Download
os: Рахæсс

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт
