Permissions Csv Export (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Download
fa: دانلود

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: About
fa: درباره
