Permissions Csv Export (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: About
ps: په اړه
