Permissions Csv Export (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Download
ro: Descarcă

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: About
ro: Despre
