Permissions Csv Export (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Download
ru: Скачать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Import
ru: Импортировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: About
ru: Информация
