Permissions Csv Export (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Download
sk: Prevziať

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: About
sk: Informácie o
