Permissions Csv Export (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Download
sl: Prenesi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: About
sl: O modulu
