Permissions Csv Export (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: About
sq: Informacione
