Permissions Csv Export (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: About
ta: பற்றி
