Permissions Csv Export (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: About
th: เกี่ยวกับ
