Permissions Csv Export (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Download
tr: İndir

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: About
tr: Hakkında
