Permissions Csv Export (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Download
ca: Baixa

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: CSV File
ca: Fitxer CSV

en: About
ca: Detalls
