Permissions Csv Export (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Download
hy: Բեռնել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել
